Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 765 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 035 ₴





















