!!!УВАГА!!!
Колір виробу в реальності може відрізнятися по тональності від кольору на картинці (фото може спотворювати реальну тональність кольору)
Отличный вариант для меблированного интерьера в «замковом» стиле. На фоне фактурного камня закрученные узоры кованого металла будут смотреться великолепно! Идеальный вариант для гостиниц и домов отдыха, а также жилых малогабаритных помещений.
Габарити:
Висота: 390 мм,
Ширина: 800 мм,
Глубина: 200 мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 923 ₴




















