!!!ВНИМАНИЕ!!!
Цвет изделия в реальности может отличаться по тональности от цвета на картинке (фото может искажать реальную тональность цвета)

Характеристики
Тип встановлення Врізна
Ширина шкафу 30 - 49 см
Розміри мийки (мм) 495 x 495 x 200
Розміри чаші (мм) 420 x 345 x 185
Матеріал Граніт
Форма мийки Кругла
Кількість чаш 1 основна
Комплектація Євро-сифон з корзинчастим вентилем
Поверхня Матова
Опис
Cтійкість до подряпин
У процесі виробництва мийок Romzha концентрація кварцу на поверхні раковин збільшується, а акрилова смола зменшується. Завдяки цьому всі корисні властивості граніту - а саме стійкість до подряпин і плям - виражаються на передній частині раковини. Саме там, де це потрібно
Розподіл до ударів
Гранітна мийка бере на себе тяжкість кухонної роботи. Часом це висока температура, а часом і фізичний вплив кухонного обладнання. Ми гарантуємо, що випадкове падіння невеликих кухонних предметів не завдасть шкоди раковині від G-Stone
Стійкість до кольору
Використання дрібних частинок кварцу та вдосконалена формула для сполучного матеріалу робить поверхню раковини максимально твердим і гладким. Таку поверхню легко очистити від забруднення, що виникає в повсякденному житті
Стійкість до ультрафіолетових променів
Використовуючи дорогу кварцову пігментаційну технологію, завдяки високоякісним італійським матеріалам, мийки мають прекрасний у пришитному кольорі і не втрачають його під впливом ультрафіолетових променів
Менше бактерій завдяки технології Active Polygex
Polygex Active Biocid є активною компонентом матеріалу G-каменю. Речовина запобігає появі та розвитку мікробів до 98%
Гранітна кухонна мийка
Монтаж: Врізається з верху столешні
Габарити мийки (мм): 495x495x200
Розмір чаши (мм): 420x345x185
Вага мийки (кг): 8
Отвір: робимо за бажанням клієнта
Комплектація: Евро-сифон с корзинчастим вентилем, кріплення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Romzha |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Материал мойки | Гранит |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Матовая |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота мойки | 200 мм |
| Глубина чаши | 185 мм |
| Диаметр мойки | 495 мм |
| Диаметр сливного отверстия | 3 1/2" |
| Длина чаши мойки | 420 мм |
| Ширина чаши мойки | 345 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Примечание | Переход на остальные мойки в описании |
- Цена: от 3 099 ₴










