!!!ВНИМАНИЕ!!!
Цвет изделия в реальности может отличаться по тональности от цвета на картинке (фото может искажать реальную тональность цвета)
Відмінний варіант для мебльованого інтер'єру в «замковому» стилі. На тлі фактурного каменю закручені візерунки кованого металу будуть виглядати чудово! Ідеальний варіант для готелів та будинків відпочинку, а також для житлових малогабаритних приміщень.
Габариты:
Высота: 390 мм,
Ширина: 800 мм,
Глубина: 200 мм.
Цвет металла

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Высота | 390 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Разборная конструкция | Нет |
Информация для заказа
- Цена: от 1 923 ₴




















